Sex Hikayeleri

2 sene önce - Admin Ekledi - 1466 Kez Okundu

Halam Beni Mahvetti

Halam Beni Mahvetti

ben köye gitmeye karar verdim.Benden üç ay evvel halam kendi köyüne gitmişti.Köyde geçirdiğim bi kaç günden sonra halamın yanına gittim.Kocasını üç aydır görmüyordu.

Bir gün geçti,halam eteğinin içine sadece külotlu çorabını giyerek beni azdırıyodu.Bi gün kanepede uzanmış yatarken oda yanımdaki kanepeye uzandı.

Elimi okşamaya başladı tabi bende onunkini orta parmağını okşuyordum hoşuna gitti ama pas vermedi.Gece ben yerde yatıyordum oda başucumdaki kanepeye uzandı ayağını benim yorganımdan içeri soktu kıllarını kesmesinden vakit geçmiş onları hissedebiliyordum.İyice okşadım yukarı doğru çıkıyordumki yanıma uzandı….

Üstünde al bi body altında grey bi ğijama vardı fazla sexy di.Ben üstünü yarı çıkarıp sütyeninden içeri elimi soktum göğüsleri şişmişti artık elimi derhal pijamasından içeri soktum sıcacıktı.

Kilodunun üstünden okşamaya başladım.Boşalmaya başladığını anladım fazla zevke geliyordu.Pijamasını soydum ayaklarını emmeye başladım sonra kiloduna yöneldiğimde bana:“yasak bölge“ dedi.Ne yani dedim bana olmayacığını söyledi kızmıştım ama amımdan diğer heryerim senin dedi.

Bende ayaklarını iyice emdikten sonra ayak tabanlarını birleştirdim aradaki boşluğa çıkarıp sokmaya başladım bana fazla meraklı gözlerle bakıyordu ayaklarını sikiyordum çünki.

Sonra götüne yöneldiğimde bana oranında olmayacağını söyledi bende kabul ettim.

Ona çoraplarını giydirdim surat üstü dizlerinin üstüne çıkardım kilodunu indirdiğmde fazla heycanlandı ama ona sokmuyacağımı söyledim bi ayağını ağzıma aldım sikimi götünün deliğine dayadım ve çekmeye başladım delirmişti “ hadi sok“ dedi ama sokmadım. Boşaldığımda amını okşamaya başladım ve oda boşaldı.Bütün gece bi elimle onun amını bi elimlede kendi sikimi okşuyordum.

Sabah olduğunda çocuğunu dışarı yolladım ve onla birlikte banyo yaptım.Sonra kahvaltıdan sonra ayaklarına çikolata döküp yaladım.Kendi köyüme döndüm ve bir hafta sonra şehre geldim……..